Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

45 Ah EXIDE

5.100 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:45 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

45 Ah EXIDE

237 х 127 х 220 

390 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

235 Ah EXIDE

19.900 ден.

Vesna 35 ач L + D+

3.100 ден.

TOPLA 55 ач D+

4.200 ден.

145 Ah EXIDE

11.199 ден.

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.

POWKEY CAR BOOSTER JUMP STARTER

9.500 ден.

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.

60 Ah EXIDE AGM

9.900 ден.

61 Ah VARTA SILVER

7.250 ден.

180 Ah VARTA SILVER

16.700 ден.