Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:95 Ah VARTA AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

95 Ah VARTA AGM

353 х 175 х 190 

850 А

ПОЛАРИТЕТ:D+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

TOPLA TOP 100 ач Д+

7.600 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.

40 Ah EXIDE

4.250 ден.

180 ah L+ Genius

15.200 ден.

62 Ah FAAM POWER START

4.580 ден.
-13%

52 Ah VARTA BLUE

5.100 ден. 5.840 ден.
-9%

63 Ah DURACELL

4.990 ден. 5.500 ден.