Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

80 Ah EXIDE AGM

12.500 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:80 Ah EXIDE AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

80 Ah EXIDE AGM

800 ен 

278 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

135Ah VESNA

9.600 ден.

74 Ah FAAM POWER START

5.380 ден.

74 Ah EXIDE EXCEL

5.900 ден.
-26%

FAAM 12 V 9 Ah Battery

1.400 ден. 1.900 ден.

TOPLA TOP 62 ач Д+

5.200 ден.

TOPLA TOP 66 ач Д+

5.250 ден.

80 Ah EXIDE AGM

12.500 ден.

70 Ah EXIDE AGM

11.300 ден.

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

4.700 ден.

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.