Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

225 Ah DURACELL

17.800 ден.
  • Производител: DURACELL
  • Шифра:225 Ah DURACELL
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

225 Ah DURACELL

225 Ah 1150 ен 

517 х  273 х 212

Поларитет: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

105 Ah VARTA AGM

16.400 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.

62 Ah FAAM POWER START

4.580 ден.

Vesna 35 ач L + D+

3.100 ден.

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.

74 Ah DURACELL

6.500 ден.

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.