Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:FAAM 220ач Л+Heavyline
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

БЛЕК ПОВЕР 220 ач Л+

518 х 276 х 240 

1200 А

ПОЛАРИТЕТ:Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-12%

VESNA PREMIUM 66 ач Д

3.950 ден. 4.500 ден.

70 Ah DURACELL AGM

10.900 ден.

240 Ah VARTA SILVER

22.000 ден.

Vesna 45 ah Д+/Л+

3.300 ден.

100 Ah FAAM POWER START

6.900 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.