Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

240 Ah VARTA SILVER

22.000 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:225 Ah VARTA SILVER
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

240 Ah VARTA SILVER

1150ен 

518 х 276 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-9%

55 Ah DURACELL

4.100 ден. 4.500 ден.

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.

Vesna Japan 45 ah Д+/Л+

3.700 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.

FAAM 12 V 12 Ah Battery

2.500 ден.

Unibat CTZ14SBS

3.560 ден.

100 Ah FAAM POWER START

6.900 ден.