Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

62 Ah FAAM POWER START

4.580 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:62 Ah FAAM POWER START
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

62 Ah FAAM POWER START

530 EN

242 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.

74 Ah EXIDE EXCEL

5.900 ден.

TOPLA 54 ач D+

4.300 ден.

74 Ah FAAM POWER START

5.380 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

180 ah L+ Genius

15.200 ден.
-13%

52 Ah VARTA BLUE

5.100 ден. 5.840 ден.

46 Ah FAAM POWER START

3.450 ден.

FAAM 12 V 1.2 Ah Battery

1.500 ден.

80 Ah FAAM POWER START

5.550 ден.