Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

70 Ah VARTA AGM

12.500 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:70 Ah VARTA AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

70 Ah VARTA AGM

278 х 175 х 190 

 760 А

ПОЛАРИТЕТ:D+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.

NOCO GB150 Стартер за акумулатор

24.800 ден.

72 Ah EXIDE PREMIUM

6.250 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

TOPLA 55 ач D+

4.200 ден.

100 Ah VARTA SILVER

11.260 ден.

60 Ah EXIDE AGM

9.900 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.