Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

Unibat CB5L-B/SM

1.359 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CB5L-B/SM
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР МАРКА УНИБАТ 

CB5L-B/SM - 5 АЧ

120 Х 60 Х 130

ПОЛАРИТЕТ: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

40 Ah EXIDE

4.250 ден.
-8%

TOPLA 66 ач Д+

4.600 ден. 5.000 ден.

70 Ah EXIDE AGM

11.300 ден.

145 Ah EXIDE

11.199 ден.
-16%

70 Ah VARTA AGM

10.500 ден. 12.500 ден.

FAAM 12 V 1.2 Ah Battery

1.500 ден.

180 Ah VARTA SILVER

16.700 ден.

80 Ah EXIDE AGM

12.500 ден.