Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

100 Ah EXIDE PREMIUM

7.200 ден.
7.900 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:100 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

100 Ah EXIDE 

900 ен 

353 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.
-9%

100 Ah VARTA SILVER

10.300 ден. 11.260 ден.

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.

74 Ah FAAM POWER START

5.380 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.

Vesna Japan 45 ah Д+/Л+

3.700 ден.
-13%

52 Ah VARTA BLUE

5.100 ден. 5.840 ден.

145 Ah EXIDE

11.199 ден.

FAAM 12 V 1.2 Ah Battery

1.500 ден.