Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

60 Ah VARTA BLUE

5.500 ден.
6.330 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:60 Ah VARTA BLUE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

60 Ah VARTA BLUE

540ен 

242 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.
-16%

TOPLA 75 ач Д+

4.700 ден. 5.600 ден.

TOPLA 66 ач Д+

5.000 ден.
-26%

FAAM 12 V 9 Ah Battery

1.400 ден. 1.900 ден.

135Ah VESNA

9.600 ден.

Vesna Japan 45 ah Д+/Л+

3.700 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

46 Ah FAAM POWER START

3.450 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.