Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

60 Ah EXIDE AGM

9.900 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:60 Ah EXIDE AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

60 Ah EXIDE AGM

600 ен 

242 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

135Ah VESNA

9.600 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.

85 Ah EXIDE

7.400 ден.

VESNA PREMIUM 66 ач Д

4.500 ден.

TOPLA 35 ач D+

3.300 ден.

TOPLA 75 ач Д+

5.600 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.

40 Ah EXIDE

4.250 ден.