Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

NOCO GB20 Стартер за акумулатор

9.500 ден.
  • Производител: NOCO
  • Шифра:NOCO GB20 Стартер за акумулатор
  • Достапност:Pre-Order


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

NOCO GB20 Стартер ч за акумулатор

500 amp UltraSafe литиум стартер 500 amp UltraSafe литиум стартер
  • GB20 е пренослив стартерски пакет со литиум-јонски батерии кој испорачува 500-ампери за стартување на мртва батерија за неколку секунди. Се одликува со патентирана безбедносна технологија која обезбедува поврзувања отпорни на искри и заштита од обратен поларитет што го прави безбеден и лесен за употреба за секој. Тоа е моќен засилувач на батерии што се удвојува како пренослив извор на енергија за полнење на USB-уреди, како паметен телефон, таблет и друго. Дизајниран за автомобил, чамец, мотоцикл, RV и друго со бензински мотори до 4 литри.
  • Компактен, но моќен литиумски стартер со 500 ампери до 20 скокови со едно полнење.
  • Ултра безбеден и отпорен на грешки дизајн со технологија отпорна на искри и заштита од обратен поларитет, што му овозможува безбедно поврзување со која било батерија. Ултра светла LED светилка од 100 лумени со 7 режими на светлина, вклучувајќи SOS и строб за итни случаи. Наполнете ги вашите лични уреди во движење, како паметни телефони, таблети, е-часовници и друго - до 4 надополнувања на паметни телефони. Дизајниран за бензински мотори до 4 литри како што се АТВ, мотоцикли, автомобили, опрема за тревник и друго. Нов додаток: Вклучува прецизни стеги за засилување на батериите дизајнирани лесно да се поврзуваат со која било оловна киселинска батерија од 12V, од спортски до камиони.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.

74 Ah DURACELL

6.500 ден.

Vesna 95 ah D+/L+

6.450 ден.
-13%

52 Ah VARTA BLUE

5.100 ден. 5.840 ден.

225 Ah VESNA

15.500 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

TOPLA TOP 66 ач Д+

5.250 ден.