Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

135Ah VESNA

9.600 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:135Ah VESNA
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

135Ah VESNA

135 Ah 850 ен 

508 х  189 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-9%

100 Ah EXIDE PREMIUM

7.200 ден. 7.900 ден.
-8%

80Ah VARTA AGM

12.100 ден. 13.100 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.
-9%

100 Ah VARTA SILVER

10.300 ден. 11.260 ден.

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.

100 Ah FAAM POWER START

6.900 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

Vesna 95 ah D+/L+

6.450 ден.