Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:50 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

50 Ah EXIDE

450 ен 

207 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

FAAM 12 V 7 Ah Battery

1.500 ден.

TOPLA 66 ач Д+

5.000 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.

100 Ah VARTA SILVER

11.260 ден.

74 Ah VARTA SILVER

8.640 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.

80 Ah EXIDE AGM

12.500 ден.

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.

63 Ah DURACELL

5.500 ден.

FAAM 12 V 9 Ah Battery

1.900 ден.