Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

55 Ah DURACELL

4.100 ден.
4.500 ден.
  • Производител: DURACELL
  • Шифра:55 Ah DURACELL
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

55 Ah DURACELL

242 х 175 х 190 

480 А

ПОЛАРИТЕТ:D+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

TOPLA TOP 100 ач Д+

7.600 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

4.700 ден.

145 Ah EXIDE

11.199 ден.

225 Ah VESNA

15.500 ден.
-9%

70 Ah DURACELL AGM

9.900 ден. 10.900 ден.

100 Ah FAAM AGM

12.500 ден.

74 Ah VARTA SILVER

8.640 ден.

TOPLA 55 ач D+

4.200 ден.

40 Ah EXIDE

4.250 ден.