Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

74 Ah VARTA BLUE

6.800 ден.
7.820 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:74 Ah VARTA BLUE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

74 Ah VARTA BLUE

680 ен 

278 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

TOPLA TOP 100 ач Д+

7.600 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.

TOPLA 54 ач D+

4.300 ден.

46 Ah FAAM POWER START

3.450 ден.

185 Ah EXIDE

13.900 ден.

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.

235 Ah EXIDE

19.900 ден.

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.