Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

40 Ah EXIDE

4.250 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:40 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

40 Ah EXIDE

187 х 127 х 220 

300 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Vesna 35 ач L + D+

3.100 ден.

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.

60 Ah EXIDE AGM

9.900 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

95Ah VARTA BLUE

9.500 ден.

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.

TOPLA 66 ач Д+

5.000 ден.

TOPLA TOP 75 ач D+

5.700 ден.