Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:70 Ah FAAM POWER START
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

70 Ah FAAM POWER START

600 EN

278 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

62 Ah FAAM POWER START

4.580 ден.

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.

NOCO GB150 Стартер за акумулатор

24.800 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.

NOCO GB50 Стартер за акумулатор

14.500 ден.

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.

74 Ah DURACELL

6.500 ден.

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.

60 Ah VARTA AGM

10.900 ден.

180 Ah VARTA SILVER

16.700 ден.