Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:Vesna 32 ач Л+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Vesna 32 ач Л+

196 х 127 х 185

270 А

ПОЛАРИТЕТ:L + D+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

TOPLA TOP 62 ач Д+

5.200 ден.

TOPLA TOP 66 ач Д+

5.250 ден.

FAAM 12 V 18 Ah Battery

3.900 ден.

TOPLA 35 ач D+

3.300 ден.
-9%

55 Ah DURACELL

4.100 ден. 4.500 ден.

80 Ah EXIDE AGM

12.500 ден.

Unibat CBTX20CH-BS

4.700 ден.

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.