Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

105 Ah VARTA AGM

14.100 ден.
16.400 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:105 Ah VARTA AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

105 Ah VARTA AGM

393 х 175 х 190 

920 А

ПОЛАРИТЕТ:D+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

55 Ah FAAM POWER START

3.980 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.

TOPLA 75 ач Д+

5.600 ден.
-26%

FAAM 12 V 9 Ah Battery

1.400 ден. 1.900 ден.
-8%

80 Ah DURACELL AGM

10.900 ден. 11.900 ден.

CBTX20L-BS

4.700 ден.
-13%

74 Ah VARTA BLUE

6.800 ден. 7.820 ден.
-8%

92 Ah DURACELL AGM

11.900 ден. 12.900 ден.

FAAM 12 V 12 Ah Battery

2.500 ден.
-16%

70 Ah VARTA AGM

10.500 ден. 12.500 ден.