Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

TOPLA TOP 66 ач Д+

5.250 ден.
  • Производител: TAB Slovenija
  • Шифра:TOPLA TOP 66 ач Д+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

TOPLA TOP  66 ач Д+

242 х 175 х 190 

600 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-11%

VESNA PREMIUM 78 ач Д+

4.900 ден. 5.500 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.
-12%

VESNA PREMIUM 66 ач Д

3.950 ден. 4.500 ден.
-13%

52 Ah VARTA BLUE

5.100 ден. 5.840 ден.

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.

180 ah L+ Genius

15.200 ден.

FAAM 12 V 18 Ah Battery

3.900 ден.
-16%

POWKEY CAR BOOSTER JUMP STARTER

7.999 ден. 9.500 ден.

95 Ah DURACELL

8.200 ден.