Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

70 Ah EXIDE AGM

11.300 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:70 Ah EXIDE AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

70 Ah EXIDE AGM

760 ен 

278 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

185 Ah EXIDE

13.900 ден.

Vesna Japan 45 ah Д+/Л+

3.700 ден.

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.

74 Ah DURACELL

6.500 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.
-9%

70 Ah DURACELL AGM

9.900 ден. 10.900 ден.
-9%

55 Ah DURACELL

4.100 ден. 4.500 ден.

60 Ah FAAM POWER START

4.480 ден.
-13%

52 Ah VARTA BLUE

5.100 ден. 5.840 ден.