Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

74 Ah EXIDE EXCEL

5.900 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:74 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

74 Ah EXIDE

680 ен 

278 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

60 Ah VARTA AGM

10.900 ден.

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.

80 Ah FAAM POWER START

5.550 ден.

CBTX20CH-BS

4.700 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.

70 Ah EXIDE AGM

11.300 ден.

60 Ah VARTA BLUE

6.330 ден.

85 Ah EXIDE

7.400 ден.

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.