Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

145 Ah EXIDE

11.199 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:145 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

145 Ah EXIDE

1050 ен 

513 х 189 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Vesna 45 ah Д+/Л+

3.300 ден.

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.

POWKEY CAR BOOSTER JUMP STARTER

9.500 ден.

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.

TOPLA TOP 100 ач Д+

7.600 ден.

60 Ah VARTA AGM

10.900 ден.

62 Ah FAAM POWER START

4.580 ден.

TOPLA 55 ач D+

4.200 ден.