Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

46 Ah FAAM POWER START

3.450 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:46 Ah FAAM POWER START
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

46 Ah FAAM POWER START

400 ен 

207 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

85 Ah EXIDE

7.400 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.
-8%

80Ah VARTA AGM

12.100 ден. 13.100 ден.
-13%

100 Ah FAAM AGM

10.900 ден. 12.500 ден.

235 Ah EXIDE

19.900 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

Unibat CBTX20CH-BS

4.700 ден.

FAAM 12 V 12 Ah Battery

2.500 ден.
-8%

92 Ah DURACELL AGM

11.900 ден. 12.900 ден.

40 Ah EXIDE

4.250 ден.