Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

74 Ah VARTA SILVER

8.640 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:74 Ah VARTA SILVER
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

74 Ah VARTA SILVER

750 ен 

278 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

85 Ah EXIDE

7.400 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.

180 Ah VESNA

12.600 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.
-16%

70 Ah VARTA AGM

10.500 ден. 12.500 ден.

40 Ah EXIDE

4.250 ден.

Vesna 95 ah D+/L+

6.450 ден.

100 Ah VARTA SILVER

11.260 ден.

60 Ah EXIDE AGM

9.900 ден.