Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

61 Ah VARTA SILVER

6.250 ден.
7.250 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:61 Ah VARTA SILVER
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

61 Ah VARTA SILVER

600ен 

242 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-8%

80Ah VARTA AGM

12.100 ден. 13.100 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.

100 Ah FAAM POWER START

6.900 ден.

95 Ah DURACELL

8.200 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

Vesna Japan 45 ah Д+/Л+

3.700 ден.

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.

70 Ah FAAM AGM

9.500 ден.