Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

52 Ah VARTA BLUE

5.100 ден.
5.840 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:52 Ah VARTA BLUE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

52 Ah VARTA BLUE

480ен 

207 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

CBTX20L-BS

4.700 ден.

62 Ah FAAM POWER START

4.580 ден.

TOPLA 55 ач D+

4.200 ден.
-8%

TOPLA 66 ач Д+

4.600 ден. 5.000 ден.

77 Ah EXIDE PREMIUM

6.750 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.

180 Ah VARTA SILVER

16.700 ден.
-8%

80Ah VARTA AGM

12.100 ден. 13.100 ден.

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.