Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

85 Ah EXIDE

7.400 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:85 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

85 Ah EXIDE

800 ен 

315 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

TOPLA TOP 100 ач Д+

7.600 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

240 Ah VARTA SILVER

22.000 ден.

52 Ah VARTA BLUE

5.840 ден.

185 Ah EXIDE

13.900 ден.

74 Ah VARTA SILVER

8.640 ден.

CTZ10SBS

2.850 ден.

74 Ah DURACELL

6.500 ден.

85 Ah EXIDE

7.400 ден.

80 Ah FAAM POWER START

5.550 ден.