Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

4.700 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:53 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

53 Ah EXIDE

540 ен 

207 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

225 Ah VESNA

15.500 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

145 Ah EXIDE

11.199 ден.

TOPLA TOP 100 ач Д+

7.600 ден.

40 Ah EXIDE

4.250 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.

TOPLA 54 ач D+

4.300 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.

85 Ah EXIDE

7.400 ден.