Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

185 Ah EXIDE

13.900 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:185 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

185 Ah EXIDE

1150 ен 

513 х  223 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

CTZ12SBS

3.200 ден.

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

100 Ah VARTA SILVER

11.260 ден.

80 Ah EXIDE AGM

12.500 ден.

61 Ah VARTA SILVER

7.250 ден.

60 Ah VARTA AGM

10.900 ден.

77 Ah EXIDE PREMIUM

6.750 ден.

TOPLA 66 ач Д+

5.000 ден.