Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

VESNA PREMIUM 66 ач Д

3.950 ден.
4.500 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:VESNA PREMIUM 66 ач Д+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

VESNA PREMIUM   66 ач Д+

242 х 175 х 190 

570 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Vesna 35 ач L + D+

3.100 ден.

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.
-13%

74 Ah VARTA BLUE

6.800 ден. 7.820 ден.

100 Ah VARTA SILVER

11.260 ден.

95Ah VARTA BLUE

9.500 ден.