Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

Vesna 45 ah Д+/Л+

3.300 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:Vesna 45 ah Д+/Л+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Vesna  45 ah Д+/Л+

207 х 175 х 175 

360 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

74 Ah DURACELL

6.500 ден.

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.
-16%

POWKEY CAR BOOSTER JUMP STARTER

7.999 ден. 9.500 ден.

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.
-26%

FAAM 12 V 9 Ah Battery

1.400 ден. 1.900 ден.

62 Ah FAAM POWER START

4.580 ден.
-9%

105 Ah VARTA AGM

14.900 ден. 16.400 ден.
-13%

100 Ah FAAM AGM

10.900 ден. 12.500 ден.
-27%

FAAM 12 V 7 Ah Battery

1.100 ден. 1.500 ден.