Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

80 Ah FAAM POWER START

5.550 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:FAAM POWER START 80 ач Д+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

FAAM POWER START 80 ач Д+

278 х 175 х 190 

680 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

POWKEY CAR BOOSTER JUMP STARTER

9.500 ден.

FAAM 12 V 9 Ah Battery

1.900 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.

74 Ah EXIDE EXCEL

5.900 ден.

TOPLA 75 ач Д+

5.600 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.

63 Ah DURACELL

5.500 ден.

100 Ah VARTA SILVER

11.260 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.