Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

Vesna 55 ач Д+

3.900 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:Vesna 55 ач Д+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Vesna  55 ач Д+

242 х 175 х 190 

450 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.

Vesna Japan 45 ah Д+/Л+

3.700 ден.
-13%

70 Ah FAAM AGM

8.300 ден. 9.500 ден.

60 Ah VARTA AGM

10.900 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

80 Ah EXIDE AGM

12.500 ден.

FAAM 12 V 1.2 Ah Battery

1.500 ден.

TOPLA 75 ач Д+

5.600 ден.

100 Ah VARTA SILVER

11.260 ден.