Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

Unibat CBTX9-BS

2.099 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CBTX9-BS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CBTX9-BS 8 АЧ 

150 Х 87 Х 105

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

4.700 ден.

Vesna 45 AH PUNTO Д+

3.300 ден.

FAAM 12 V 9 Ah Battery

1.900 ден.

60 Ah FAAM POWER START

4.480 ден.

100 Ah FAAM POWER START

6.900 ден.

60 Ah VARTA AGM

10.900 ден.

VESNA PREMIUM 78 ач Д+

5.500 ден.
-9%

105 Ah VARTA AGM

14.900 ден. 16.400 ден.
-8%

TOPLA 66 ач Д+

4.600 ден. 5.000 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.