Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

77 Ah EXIDE PREMIUM

6.750 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:77 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

77 Ah EXIDE

760 ен 

278 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

FAAM 12 V 1.2 Ah Battery

1.500 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.

TOPLA 54 ач D+

4.300 ден.

CTZ14SBS

3.560 ден.

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.

TOPLA 66 ач Д+

5.000 ден.

185 Ah EXIDE

13.900 ден.

Vesna 35 ач L + D+

3.100 ден.