Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

70 Ah EXIDE AGM

11.300 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:70 Ah EXIDE AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

70 Ah EXIDE AGM

760 ен 

278 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.

CTZ10SBS

2.850 ден.

180 Ah VARTA SILVER

16.700 ден.

80Ah VARTA AGM

13.100 ден.

Vesna 35 ач L + D+

3.100 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.

TOPLA 54 ач D+

4.300 ден.

100 Ah EXIDE PREMIUM

7.900 ден.

TOPLA TOP 66 ач Д+

5.250 ден.

Vesna 45 ah Д+/Л+

3.300 ден.