Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

100 Ah EXIDE PREMIUM

7.900 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:100 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

100 Ah EXIDE 

900 ен 

353 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Vesna Japan 45 ah Д+/Л+

3.700 ден.

225 Ah VESNA

15.500 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

FAAM 12 V 12 Ah Battery

2.500 ден.

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.

74 Ah VARTA BLUE

7.820 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.

100 Ah EXIDE PREMIUM

7.900 ден.

46 Ah FAAM POWER START

3.450 ден.

77 Ah EXIDE PREMIUM

6.750 ден.