Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

Vesna 35 ач L + D+

3.100 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:Vesna 35 ач Л+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Vesna 35 ач Л+

196 х 175 х 226 

270 А

ПОЛАРИТЕТ:L + D+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Vesna 35 ач L + D+

3.100 ден.

72 Ah EXIDE PREMIUM

6.250 ден.

40 Ah EXIDE

4.250 ден.

95 Ah DURACELL

8.200 ден.
-14%

61 Ah VARTA SILVER

6.250 ден. 7.250 ден.

100 Ah VARTA SILVER

11.260 ден.

TOPLA 54 ач D+

4.300 ден.

Unibat CTZ14SBS

3.560 ден.