Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:95 Ah EXIDE AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

95 Ah EXIDE AGM​ 

850 ен 

353 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

FAAM 12 V 12 Ah Battery

2.500 ден.

Vesna 55 ач Д+

3.900 ден.

63 Ah DURACELL

5.500 ден.

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.

145 Ah EXIDE

11.199 ден.

46 Ah FAAM POWER START

3.450 ден.

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.

CBTX20L-BS

4.700 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

80Ah VARTA AGM

13.100 ден.