Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

72 Ah EXIDE PREMIUM

6.250 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:72 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

72 Ah EXIDE

720 ен 

278 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

FAAM 12 V 7 Ah Battery

1.500 ден.

FAAM 12 V 12 Ah Battery

2.500 ден.

Vesna 95 ah D+/L+

6.450 ден.

80Ah VARTA AGM

13.100 ден.

TOPLA 35 ач D+

3.300 ден.

74 Ah VARTA BLUE

7.820 ден.

CBTX20L-BS

4.700 ден.

100 Ah FAAM POWER START

6.900 ден.

62 Ah FAAM POWER START

4.580 ден.