Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:50 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

50 Ah EXIDE

450 ен 

207 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.

70 Ah FAAM AGM

9.500 ден.

Vesna 55 ач Д+

3.900 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.

TOPLA 55 ач D+

4.200 ден.

60 Ah EXIDE AGM

9.900 ден.

80 Ah FAAM POWER START

5.550 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.