Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:FAAM 135ач Л+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

БЛЕК ПОВЕР 135 ач Л+

513 х 189 х 223 

900 А

ПОЛАРИТЕТ:Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Vesna Japan 45 ah Д+/Л+

3.700 ден.

105 Ah VARTA AGM

16.400 ден.

74 Ah VARTA SILVER

8.640 ден.

80Ah VARTA AGM

13.100 ден.

61 Ah VARTA SILVER

7.250 ден.

235 Ah EXIDE

19.900 ден.

60 Ah FAAM POWER START

4.480 ден.

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.

TOPLA TOP 66 ач Д+

5.250 ден.