Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

45 Ah EXIDE

5.100 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:45 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

45 Ah EXIDE

237 х 127 х 220 

390 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.

FAAM 12 V 18 Ah Battery

3.900 ден.

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.

100 Ah EXIDE PREMIUM

7.900 ден.

60 Ah VARTA AGM

10.900 ден.

74 Ah VARTA BLUE

7.820 ден.

70 Ah FAAM AGM

9.500 ден.