Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

CB10L-B-P/SM

2.780 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CB10L-B-P/SM
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОТ УНИВАТ

 CB10L-B-P/SM -11АЧ

130 Х 90 Х 145 

ПОЛАРИТЕТ: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

61 Ah VARTA SILVER

7.250 ден.

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.

46 Ah FAAM POWER START

3.450 ден.

VESNA PREMIUM 66 ач Д

4.500 ден.

74 Ah VARTA SILVER

8.640 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

74 Ah EXIDE EXCEL

5.900 ден.

TOPLA TOP 100 ач Д+

7.600 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.

TOPLA 55 ач D+

4.200 ден.