Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

CBTX7L-BS

1.789 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CBTX7L-BS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАР 

CBTX7L-BS 6 АЧ

114 Х 71 Х 131

ПОЛАРИТЕТ: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

FAAM 12 V 12 Ah Battery

2.500 ден.

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.

Vesna 55 ач Д+

3.900 ден.

TOPLA TOP 75 ач D+

5.700 ден.

74 Ah EXIDE EXCEL

5.900 ден.

TOPLA 100 ач Д+

7.400 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

80 Ah DURACELL AGM

11.900 ден.