Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

CBTX4L-BS

1.109 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CBTX4L-BS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CBTX4L-BS 3 АЧ

114 Х 71 Х 86

ПОЛАРИТЕТ: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-14%

61 Ah VARTA SILVER

6.250 ден. 7.250 ден.

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.

POWKEY CAR BOOSTER JUMP STARTER

9.500 ден.

185 Ah EXIDE

13.900 ден.
-16%

70 Ah VARTA AGM

10.500 ден. 12.500 ден.

85 Ah EXIDE

7.400 ден.

Vesna 45 ah Д+/Л+

3.300 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

TOPLA TOP 75 ач D+

5.700 ден.