Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

CBTX12-BS

2.750 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CBTX12-BS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CBTX12-BS 10 АЧ

150 Х 87 Х 130

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

185 Ah EXIDE

13.900 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.
-9%

70 Ah DURACELL AGM

9.900 ден. 10.900 ден.

TOPLA 55 ач D+

4.200 ден.
-13%

74 Ah VARTA BLUE

6.800 ден. 7.820 ден.

CTZ14SBS

3.560 ден.

POWKEY CAR BOOSTER JUMP STARTER

9.500 ден.

TOPLA TOP 100 ач Д+

7.600 ден.
-8%

TOPLA 100 ач Д+

6.800 ден. 7.400 ден.
-12%

VESNA PREMIUM 66 ач Д

3.950 ден. 4.500 ден.